Bunadsmesse 8. sept. 2015

 

Kl. 14.00 - 20.00 er du velkommen til vår salgsutstilling der vi viser flotte bunader fra hele landet.

Sted: Det Norske Teatret i Oslo

 


Kontakt en av butikkene under for et møte eller stikk innom. Gratis inngang. 

Velkommen!

 


Arendal: 474 66 444   arendal@norskflid.no

Bergen: 948 13 967   bunad.bergen@norskflid.no

Elverum: 950 51 347   elverum@norskflid.no

Fagernes: 613 60 113   fagernes@norskflid.no

Hønefoss tlf: 991 57 656 eller 321 21 280  honefoss@norskflid.no

Hallingdal tlf: 918 05 518   hallingdal@norskflid.no

Holmestrand tlf: 33 05 15 89   holmestrand@norskflid.no

Kristiansand tlf: 38 07 06 95   kristiansand@norskflid.no

Leknes tlf: 76 08 11 85   lofoten@norskflid.no

Lillehammer tlf: 970 14 762   bunad.lillehammer@norskflid.no

Mandal tlf: 910 07 890   mandal@norskflid.no

Molde tlf: 917 24 543   molde@norskflid.no

Porsgrunn tlf: 911 74 851   porsgrunn@norskflid.no

Skien tlf: 922 00 410   skien@norskflid.no

Steinkjer tlf: 913 23 438   steinkjer@norskflid.no

Tromsø tlf: 406 96 982   tromso@norskflid.no

Trondheim tlf: 980 37 831   trondheim@norskflid.no

Tønsberg tlf: 970 00 255   tonsberg@norskflid.no

Ålesund tlf: 70 12 16 68   alesund@norskflid.no